Misja i polityka firmy

Działamy w oparciu o spójne

politykę i misję firmy

HelixFood pomaga nowym klientom wejść w hodowlę ślimaków, a hodowcom rozwijać prowadzony interes poprzez doradztwo, dostawę paszy, stada matecznego oraz zbyt ślimaków. Wyznając zasadę uczciwości dążymy do popularyzacji branży w Polsce, nieustannie poszukując innowacyjnych rozwiązań.

SUKCES

KLIENT

Nadrzędnym celem naszej działalności jest pomoc hodowcom ślimaków w osiągnięciu sukcesu – zarówno tym otwierającym działalność jak i posiadającym hodowlę.

Zaopatrując w kompletną wiedzę, pomoc prawną, stado mateczne czy paszę, prowadzimy naszych klientów ku ciągłemu rozwojowi prowadzonego interesu oraz stabilizacji materialnej i czasowej w życiu.

UCZCIWOŚĆ

GRAMY FAIR

Stawiamy na uczciwość oraz rzetelność w stosunku do klienta, oferując uczciwe warunki współpracy oraz informując o potencjale hodowli.

W swych działaniach podajemy rzetelne informacje dotyczące wyzwań przy prowadzeniu fermy ślimaków wraz z kosztami, z jakimi musi liczyć się hodowca. Dokładamy przy tym wszelkich starań, by poprzez nasze wsparcie każda złotówka inwestowana była świadomie, mądrze oraz przynosiła realny zysk

WIEDZA

DORADZTWO

U podstaw każdej ze świadczonych przez nas usług stoi wiedza, nabyta podczas samodzielnej hodowli ślimaków oraz wymiany doświadczeń z innymi hodowcami zarówno z Polski, jak również innych państw europejskich, w tym m.in. Francji czy Hiszpanii.

Wierzymy, że posiadane kompetencje oraz profesjonalne doradztwo to fundamenty każdej hodowli z potencjałem oraz krok w stronę popularyzacji dziedziny hodowli ślimaków w Polsce.

ROZWÓJ

INNOWACYJNOŚĆ

Poszukujemy nowoczesnych rozwiązań zarówno dla optymalizacji i poprawiania hodowli ślimaków, jak również ich wykorzystania w postaci przetworzonego produktu.

Współpracując z zakładami technologicznymi opracowujemy przyszłościowe metody wykorzystania ślimaka jadalnego w gastronomii i medycynie celem zwiększenia zapotrzebowania na hodowle w Polsce i rozwój branży.