Droga do sukcesu prowadzi przez

doświadczenie

Od A

Początki

HelixFood wyróżnia wiedza praktyczna, zdobyta nie tylko na drodze sukcesów, ale także potknięć związanych z samodzielną hodowlą ślimaków http://richardmillereplica.is.

Początki sięgają końcówki 2011 roku i uruchomienia hodowli ślimaków w oparciu o franczyzę. Niestety, jak pokazał czas, nie wszystko szło tak, jak na początku zakładano. Hodowla to proces wymagający dbania o szczegóły, które pomijał fatalny mentoring franczyzodawcy. Efektem tego była niska klasa ślimaków oraz pozostawienie przez lidera wszelkich problemów samym sobie.

ziemia pod dzialke hodowlana_hf

Wtedy właśnie nastąpił moment zwrotny. Nieustanne poszerzanie wiedzy oraz starania w udoskonalaniu hodowli zaczęły przynosić pierwsze efekty. Z czasem pojawiła się również idea, by zdobytą wiedzą podzielić się innymi, czego efektem było powstanie HelixFood.

Stawiając na innowacyjne podejście udało nam się wypracować sprawdzone mechanizmy pozwalające dokładnie oszacować ryzyko sprzedaży oraz natychmiast reagować na problemy, by każda z ferm ślimaków przynosiła stale rosnący zysk my latest blog post.

do Z

Profesjonalna pomoc

Wśród naszych klientów znajduje się spora grupa osób, która choć podjęła się hodowli ślimaków u innych franczyzodawców, wskutek nieprofesjonalnego doradztwa stanęła na krawędzi bankructwa. Nawet w niezwykle trudnych sytuacjach nasza wiedza pozwala nie tylko naprawić popełnione błędy i przywrócić hodowlę na właściwe tory, ale także w krótkim czasie przynieść zauważalne efekty w formie podnoszenia efektywności działań i regularnego wzrostu zysków.